• Zbulohen emrat e modeleve të Galaxy S10

  • December 21, 2018 11:00

  Samsung zakonisht lanson dy versione të telefonave Galaxy S çdo vit, me madhësi të ndryshme të ekranit. Tani në sajë të një postimi në MobileFun (nëpërmjet Ben Geskin), duket se...

 • Instagram Stories përditësohen me veçori të reja

  • December 19, 2018 12:30

  Instagram ka përditësuar karakteristikat e storieve disa herë që kur është lansuar, ku me çdo përditësim të ri sjell më shumë mjete dhe funksionalitet. Nëse jeni një përdorues i...

 • Ja se si ndikon telefoni në trurin e fëmiut tuaj

  • December 18, 2018 13:30

  Telefonët po ndryshojnë mënyrën se si punon truri i fëmijëve, sipas hulumtimeve të reja. Të rinjtë që kalojnë më shumë se dy orë para një ekrani tregohen më të dobët në testet e...