• Shfaqet modeli i ri i telefonit pa korniza (FOTO)

  • November 23, 2017 10:30

  Huawei Honor V10 do të lansohet më 28 nëntor, por ne tashmë e shohim atë shpesh në mullinjtë e thashethemeve. Fotoja më poshtë tregon se Honor V10 po shfaqet online. Nuk...

 • Samsung shfaq Galaxy X online

  • November 21, 2017 14:00

  Megjithëse nuk kemi dëgjuar shumë për Galaxy X, ne kemi dëgjuar mjaftueshëm për të besuar se ekziston një telefon i tillë. Thashethemet pohojnë se ky do të jetë një telef...

 • Android Oreo vjen në OnePlus 5T në  fillim 2018

  • November 19, 2017 20:30

  Telefoni i ri OnePlus 5T tani është zyrtar, telefoni vjen me Android Nougat dhe tani OnePlus ka zbuluar disa detaje rreth asaj se kur do të marrë përditësimin e Android Oreo. Ko...