• Roma në epërsi, shënon Patrik Schick

    • March 11, 2019 20:31

    Pas dy golave në minutën e nëntë, Stephan El Shaarawy dhe autogol në atë të 12’, Juan Jesus, është shënuar edhe goli i tretë në “Olimpico”. Ishte sulmuesi, Patrik Sc...

  • Dy gola të shpejtë në ndeshjen Roma – Empoli

    • March 11, 2019 20:31

    Të parët në epërsi kaluan vendasit. Stephan El Shaarawy shënoi për 1-0 në minutën e nëntë, raporton Gazeta Express. Gëzimi i të besuarve të Claudio Ranierit zgjati s...