• Drejtuesit e Barçës binden, Dembele duhet shitur

  • November 15, 2018 11:30

  Ekziston një mendim në rritje brenda Barcelonës se duhet të vendosin në shitje sulmuesin anësor francez, Ousmane Dembele. Sulmuesi i Francës ka mërzitur shumë anëtarë të...

 • Juventusi refuzon nënshkrimin me Keylor Navasin

  • November 15, 2018 11:00

  Raportohet se Juventusit i është ofrua portieri i Real Madridit, Keylor Navas, por klubi italian është i të lumtur me Wojciech Szczesnyn dhe Mattia Perinin. Gianluigi Buf...

 • Milani mendon huazimin e Diawaras

  • November 15, 2018 11:00

  Milani është duke shikuar mundësinë e transferimit në formulën e huazimit të mesfushorit të Napolit, Amadou Diawara, pasi problemeve me lëndime. Rossonerët kanë humbur ta...