• Giroud mbron kalimin në Chelsea

  • January 20, 2019 16:31

  Sipas Daily Star, sulmuesi nuk po ka shumë minuta derisa vitin e kaluar në janar u largua nga Londra Veriore për në Londrën Perëndimore më 2018, para se të fitojë FA Cupën në ma...

 • Reali shfaq interesim për Bernardo Silvan

  • January 20, 2019 16:00

  Real Madridi ka shfaqur interesim për Bernardo Silvan e Manchester City. Qëllimi i Los Blancos është të nënshkruajë me një mesfushor me tipare sulmuese, emri i Eden Hazar...

 • Hudderfield 0-3 Man City, notat e lojtarëve

  • January 20, 2019 16:00

  Manchester City ka fituar me rezultat të thellë 3-0 në udhëtim ndaj Huddersfield Toën në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të Ligës Premier. Qytetarët e Pep Guardiol...

 • Arsenali dhe Monaco në garë për Gelson Martins

  • January 20, 2019 16:00

  Gelson Martins nuk ka arritur që të këtë një sezon të mirë me Atletico Madridin pas transferimit të tij në verë, kurse ai gjatë dimrit pritet të huazohet. Sipas O Glo...

 • City vazhdon me fitore

  • January 20, 2019 15:31

  Skuadra e Pep Guardiolës vazhdon t’i qëndrojë mbrapa Liverpoolit, pasi ka 4 pikë më pak në pozitën e dytë, raporton Gazeta Express. Mysafirët golin e parë e shënua...

 • Reagon Gattuso, shpjegon situatën e Higuainit

  • January 20, 2019 15:31

  Gattuso ka thënë se e ka lënë Higuainin në shtëpi sepse mendërisht ai nuk është në gjendje të luajë ndaj Genoas, transmeton Gazeta Express. Fakti se emri i sulmues...