• Këto janë fjalët plot dhimbje të babait të Sala

  • January 23, 2019 18:31

  “Nuk e di çfarë të mendoj. Orët po shkojnë dhe s’mund të mendoj asgjë pos të keqes”, ka thënë Sala për televizionin Channel 3 News të Argjentinës. “Herën e fundit fol...

 • Zyrtare: Bylbyl Sokoli bëhet trajner i Ferizajt

  • January 23, 2019 18:00

  Nga Ferizaj u largua Afrim Tovërlani, mirëpo skuadra kosovare menjëherë ka gjetur zëvendësuesin e tij. KF Ferizaj emërimin e trajnerit Sokoli e ka publikuar në faq...

 • Arrestohet sulmuesi i skuadrës së Ranierit

  • January 23, 2019 18:00

  Policia është ftuar në qendrën stërvitore të klubit, të cilët pastaj e arrestuan sulmuesin, i cili thuhet se kishte ardhur në stërvitje që të arrinte një mirëkuptimin me drejtue...

 • Tregimi për transferin e De Jong në Barcelonë

  • January 23, 2019 18:00

  Ka pasur shumë kthesa gjatë rrugës së tij, me holandezin që papritur ishte shumë afër Paris Saint-Germain në një pikë, por e ardhmja e tij tani është në Kataloni. Ka...

 • Zyrtare: Barça transferon De Jongun

  • January 23, 2019 17:31

  FC Barcelona dhe Ajax kanë arritur marrëveshje për të transferuar mesfushorin Frenkie de Jong, i cili do ti bashkohet klubit katalonas më 1 korrik 2019. Shpenzimet pë...

 • Maradona ende shpreson që Sala të jetë gjallë

  • January 23, 2019 17:31

  Sala është zhdukur të martën në mëngjes pasi që u transferua për rekord në Cardiff Cityn ishte në një avion të vogël ku kishte humbur kontakten me kullën e kontrollit afër Alder...