• Guardiola: Napoli ishin të jashtëzakonshëm

  • October 05, 2018 18:00

  Napoli e mposhti Liverpoolin në Ligën e Kampionëve të mërkurën dhe City përballet me Reds të dielën, kurse katalunasi është pyetur se a është befasuar me rezultatin e kësaj ndes...

 • Messi, një lider i kompletuar i Barcelonës

  • October 05, 2018 17:31

  Largimi i Andres Iniesta për në Japoni bëri që të ndryshohet kapiteni në skuadrën katalunase, dhe,  përderisa Messi ka qenë gjithmonë lideri i heshtur në të kaluarën, marrja e s...

 • Bayern kërkon Under

  • October 05, 2018 17:00

  Turku ju bashkua Giallorossi për 13.4 milionë euro plus bonuset në verën e vitit 2017 dhe ka pasur një start të ngadaltë por ka përparuar mirë në kryeqytetin italianë