• ​Rakitic: Modricin e kam si vëlla

  • November 15, 2018 13:00

  Paraqitjet e Modricit gjatë sezonit të kaluar për Real Madridin dhe Kombëtaren e Kroacisë kanë qenë mjaft të mira për t’ia fituar atij çmimet e UEFA-s dhe FIFA-s për lojtarin më...

 • ​Morata: Tifozët mendojnë se ne s’kemi ndjenja

  • November 15, 2018 11:31

  26-vjeçari e ka filluar më mirë sezonin e tij të dytë me Chelsean, pas një sezoni jo edhe aq të mirë vitin e kaluar, si dhe është ftuar përsëri nga Luis Enrique në skuadrën e Sp...

 • ​“Messi nuk i garanton Barcelonës sukses”

  • November 15, 2018 11:31

  Prezenca e yllit argjentinasit i ka ndihmuar Barcelonës të grumbullojë shumë trofe dhe medalje gjatë karrierës së jashtëzakonshme të Messit, përfshirë këtu 9 tituj të La Ligës d...

 • Fejohet Ronaldo, i thotë PO Georgina

  • November 15, 2018 11:31

  Spanjollja e ka pranuar propozimin e yllit portugez për t’u martuar pas dy vjetëve së bashku, transmeton Gazeta Express. Ata janë parë mbrëmë duke ngrënë darkë në...