• Gol i bukur i Rexhbeçajt për Wolfsburgun

  • January 20, 2019 18:00

  Mesfushori kosovar ka startuar për ekipin gjerman, derisa 21 vjeçari ka shënuar golin e barazimit në minutën e 20 të ndeshjes. Ndeshja mes Schalke 04 dhe Wolfsburg ës...

 • E ardhmja e Darmian në duart e Juventusit

  • January 20, 2019 17:31

  Sipas La Gazzetta dello Sport këtë mbrëmje, një marrëveshje është arritur për anësorin e mbrotjes me një marrëveshje huazimi me opsion blerjen në fund të sezonit. Shp...

 • Milanit i dështon transferi, shkaku i ofertës

  • January 20, 2019 17:31

  Sipas Sky Italia Milan ka dështuar me një ofertë që ka bërë sonte në drejtim të skuadrës së Napolit. Napoli ka refuzuar një ofertë të AC Milan për mesfushorin e Guine...

 • City makinë e golave, këtë rekord e arritën sonte

  • January 20, 2019 17:00

  Manchester City mund të mos jetë në vendin e parë në Premier Ligë këtë sezon, por ata nuk dinë të ndalen duke shënuar gola në çdo ndeshje dhe është skuadra me shkallën më të lar...