• Chelsea mposht Cityn për talentin e Barcelonës

  • January 20, 2019 19:00

  Sipas gazetës katalunase, Sport, skuadra nga Premier Liga është në kontakte me përfaqësuesit e mesfushorit 16 vjeçar dhe beson që kanë një mundësi të mirë për ta marrë atë. ...

 • Barcelona pa Messin kundër Leganes

  • January 20, 2019 19:00

  Barcelona pret sot në Camp Nou skuadrën e Leganes, një skuadër kjo modeste e cila gjendet në vendin e 14-të të La Ligës spanjolle. Tekniku i Barcelonës ka befasuar sh...

 • Tottenham fiton edhe pa Kane e Min-son

  • January 20, 2019 18:31

  Tottenham mbetet njëra prej skuadrave në garë për titull në Premier Ligë, derisa Liverpool është tetë pikë para skuadrës së Mauricio Pochettinos kurse pesë pikë pas Manchester C...

 • Higuain udhëton për në Londër

  • January 20, 2019 18:31

  Sulmuesi nuk u ftua për të udhëtuar me skuadrën në Genoa për ndeshjen e së hënës në mbrëmje në Marassi, derisa trajneri Gennaro Gattuso shpjegoi që ai “nuk ishte mentalisht gati...