• Trajneri i Frankfurtit e kërcënon Interin

    • March 12, 2019 18:31

    Ndeshja e parë në Gjermani përfundoi 0:0, ndërsa ndeshja e kthimit në San Siro do të zhvillohet këtë të enjte, transmeton Gazeta Express. “Presim të përballemi me...

  • Ylli i Interit: Na Mungon Mauro Icardi

    • March 12, 2019 16:31

    Icardi nuk ka luajtur për Interin që prej se iu mor shiriti i kapitenit më 13 shkurt dhe do të mungojë edhe në derbin e fundjavës ndaj Milanit në Serie A, transmeton Gazeta Expr...