• Chiellini: Nuk jam i pazëvendësueshëm

  • November 16, 2018 21:31

  Mbrojtësi i Juventusit nesër pritet ta luajë ndeshjen e 100-të me Italinë në ndeshjen ndaj Portugalisë, transmeton Gazeta Express. “Është një ëndërr, të cilën e ka...

 • Ja si e ndal mbrojtësi holandez Mbappen

  • November 16, 2018 21:00

  Francezi këmbëshpejtë shtynë topin përpara, mirëpo me mjeshtëri mbrojtësi holandez e merr në kontroll situatën. De Ligt luan për Ajaxin, dhe për 19-vjeçarin intere...

 • Prishtina fiton lehtësisht ndaj Lipjanit

  • November 16, 2018 21:00

  Në xhiron e nëntë të Superligës së Kosovës në basketboll Z Molibe Prishtina e ka mposhtur me rezultat të thellë Lipjanin. 90-51 ishte rezultati përfundimtar i takimit të...

 • Shikojeni gafën e portierit të Ukrainës

  • November 16, 2018 20:31

  Goditjen e Juraj Kuckas, portieri ukrainas Denys Boyko nuk mundi ta ndal, dhe pastaj topi përfundoi në rrjetën e tij, shkruan Gazeta Express. Kujtojmë që Kombëtarj...