• Zyrtare: Ferizaj nënshkruan me Ardit Hoxhajn

    • March 11, 2019 17:00

    Ferizaj ka arritur që t’i sigurojë shërbimet e sulmuesit shqiptar, Ardit Hoxhaj. Vlonjate ishte pa klub, pasi që kishte nënshkruan me Luftëtarin, por nuk ishte paraqitur...

  • “Ekskluzive Jugones”: Zidane kthehet në Madrid

    • March 11, 2019 15:31

    Njeriu që raporton për shumë transferime dhe ishte ai i pari që dha lajmin se Cristiano Ronaldo do ta braktisë Madridin për Juventusin, tani i ka gëzuar tifozët madrilen, raport...