• Zidane – Perez, pas pak do të sqarojnë gjithçka

  • March 11, 2019 18:00

  Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Real Madridi ka bërë të ditur se Zinedine Zidane është rikthyer në skuadër dhe do të zëvendësojë Santiago Solarin, transmeton Gazeta Expres...

 • ZYRTARE: Mjeshtri i tripletës kthehet në Madrid

  • March 11, 2019 18:00

  Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Real Madridi ka bërë të ditur se Zinedine Zidane është rikthyer në skuadër dhe do të zëvendësojë Santiago Solarin, transmeton Gazeta Expres...

 • Marotta: Mjaft me Icardin

  • March 11, 2019 18:00

  Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka thënë se nuk e ka parë emisionin sportiv Tiki Taka dhe se është i lodhur nga spekulimet përreth Mauro Icardit. Inter e konfirmoi javë...