Roma në epërsi, shënon Patrik Schick

  • March 11, 2019 20:31
  • Sport

Pas dy golave në minutën e nëntë, Stephan El Shaarawy dhe autogol në atë të 12’, Juan Jesus, është shënuar edhe goli i tretë në “Olimpico”.

Ishte sulmuesi, Patrik Schick, ai që shënoi për të kaluar në epërsi ekipin e Claudio Ranierit në minutën e 33’ të ndeshjes.

Roma (2)-1 Empoli - Patrik Schick from r/soccer

Loading...