PSG në janar do të tentojë transferimin e Weigl

  • October 12, 2018 10:30
  • Sport

Julian Weigl mund të largohet nga Borussia Dortmund gjatë afatit kalimtar të janarit.

Klubi verdh e zi është duke kaluar nëpër një formë fantastike duke kryesuar në Bundesliga.

Por Weigl nuk po luan shumë nën urdhrat e Luciane Favre dhe kjo nuk po i pëlqen gjermanit.

23-vjeçari ka kërkuar nga klubi ta lejojë të largohet në janar në drejtim të Parisit.

⚽️

Loading...