Pas Arsenalit dhe Chelsea edhe kjo skuadër po e kërkon Serin

  • May 26, 2018 15:00
  • Sport

Pas Arsenalit dhe Chelseat mesfushorin francez është duke e kërkuar edhe skuadra e Napolit.

Përpos dy skuadrave londineze Seri shihet si objektiv edhe i Manchester United.

Sipas Corriere dello Sport, skuadra nga jugu i Italisë shumë shpejt pritet që të ofrojë 40 milionë euro për francezin, aq sa është edhe klauzola e 26 vjeçarit. /GazetaExpress/