Nora mposhtet në finale, merr medaljen e argjendtë

  • November 09, 2018 14:31
  • Sport

Nora Gjakova në finale të Grand Prix që u mbajt në Tashkend të Uzbekistanit u takua me xhudisten nga gjermania, Theresa Stoll, për kategorinë nën 57 kg.

Por, për dallim nga Distria dhe Majlinda, Nora nuk arriti që të mposhte gjermanen, megjithatë fitoi medaljen e argjentë. /GazetaExpress/

Loading...