Ja çfarë thotë Gerrardi për lojtarin shqiptar

  • November 09, 2018 19:31
  • Sport

Në javën e kaluar Grezda luajti për 55 minuta si titullar, ai pritet ta ketë një mundësi tjetër këtë fundjavë, transmeton Gazeta Express.

 “Unë e pres me padurim këtë ndeshje. Tani do të luajë në vend të Rayan Kent dhe Daniel Candeias, që mungojnë. Është vërtetë një ndeshje e madhe për ne dhe për mua dhe shpresoj të fitojmë në këtë takim”, tha anësori i Kombëtares së Shqipërisë.

“Kemi pasur shumë dëmtime, sidomos në repartin sulmues, por jam shumë i emocionuar dhe po pres me padurim të shikoj se çdo të bëjë Grezda. Ky është shansi i tij për të impresionuar dhe ta fitojë fanellën e Rangersit”, ka thënë trajneri i klubit skocez. /Gazeta Express/

Loading...