Henderson, Gomez & Keita kthehen nga lëndimet për Liverpoolin

  • November 09, 2018 14:00
  • Sport

Jordan Henderson i është dhënë drita e gjelbër për të luajtur kundër Fulhamit të dielën, që është një shpresë e madhe për Liverpoolin që ti kthehet fitoreve.

Naby Keita, i cili hyri si zëvendësues në mesjavë në Ligën e Kampionëve nga  Crvena Zvezda, dhe Joe Jomez po ashtu janë gati për këtë ndeshje.

“Për ndeshjen e vikendit të gjithë janë të gati”, tha Klop për këtë treshe.

“Kur Jordan nuk është gati neve të gjithëve na mungon ai. Dua të them se Hendo do ta kishte ndryshuar tërë ndeshjen në Beograd por nuk isha i sigurt që ta marrë atë me vetë”. /GazetaExpress/

Loading...