Goli i Ronaldos zgjidhet më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

  • November 09, 2018 16:00
  • Sport

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve.

Në mesjavë, apo më saktë të martën dhe mërkurën mbrëma janë zhvilluar ndeshjet e katërta të grupeve në ligën elitare të klubeve evropiane.

Shumica e ndeshjeve janë fituar nga favoritët, por ka pasur edhe rezultate befasuese.

Edhe këtë javë ka pasur gjithashtu futbollistë që kanë shkëlqyer në aspektit individual duke shënuar gola vendimtar dhe të bukur.

What a volley!

Loading...