Dybala: Nuk e kam fyer Mourinhon

  • November 09, 2018 15:31
  • Sport

Trajneri i Manchester Unitedit pas fitores ndaj Juventusit të mërkurën mbrëma, bëri provokime ndaj tifozëve të klubit italian, transmeton Gazeta Express.

“Unë i thash atij që nuk kishte nevojë ta bënte atë gjest”, tha Dybala.

“Nuk kishte nevojë të bënte tension më shumë sesa kishte”.

“Unë i thash atij që nuk kishte nevojë, nuk e fyeva atë. Vetëm ja thashë këtë dhe u largova”. /Gazeta Express/

Loading...