Dy gola të shpejtë në ndeshjen Roma – Empoli

  • March 11, 2019 20:31
  • Sport

Të parët në epërsi kaluan vendasit. Stephan El Shaarawy shënoi për 1-0 në minutën e nëntë, raporton Gazeta Express.

Gëzimi i të besuarve të Claudio Ranierit zgjati shkurt, pasi mysafirët barazuan rezultatin në 1-1 me një autogol të Juan Jesus në minutën e 12’. /Gazeta Express/

v> Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Loading...