Argjentina, në një miqësore nderi me Irakun

  • October 11, 2018 17:31
  • Sport

Ata do të përballen sonte me Irakun, në Arabinë Saudite dhe trajneri i Argjentinës, Scaloni ka vendosur një skuadër më shumë eksperimentale kundër Irakut.

Nga minuta e parë starton ylli i Juventusit, Paolo Dybala por edhe ai i Interit Lautaro Martinez. /GazetaExzpress/

Formacionet zyrtare:

Argjentina

Iraku

Loading...