• Ermali publikon foton gazmore me Joelin dhe Amin

    • November 15, 2018 10:31

    Në të shfaqet ai së bashku me bashkëshorten Amin dhe djalin e tyre Joel. Në foto Ami dhe Ermali nuk janë duke e parë aparatin duke dhënë idenë e një foto pa mendje, ndërkohë Joe...

  • Arta Nitaj mahnitëse në fotosesionin dimëror

    • November 15, 2018 10:00

    Roli i saj si ‘Xhesika’ i dha famë dhe sukses bukuroshes nga Peja, Arta Nitaj. Ajo tani është një nga femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera shqipta...