• Nga kush po fshihet Zanfina Ismaili?

  • April 17, 2019 21:00

  Të gjithë po pyesin se çka po ndodh me këngëtaren bukuroshe Zanfina ismaili, e cila ka kohë që nuk po duket gjëkundi. Zanfina dikur ishte një nga emrat...

 • Learta Jakupi ia pa sherrin resë së Remzies

  • April 17, 2019 21:00

  Falë famës që fitoi sapo u bë pjesë e familjes së këngëtares Shyhrete Behluli, Learta Jakupit iu shtuan ndjekësit në rrjete sociale. Numri është rritur...

 • Leonora Jakupi edhe mami edhe teze

  • April 17, 2019 20:32

  Ajo është ikonë bukurie, një nga emrat e pa perëndueshëm të muzikës dhe një modele e përsosur e elegancës, feminizmit dhe delikatesës. Këngëtarja Leonora jakupi është në...

 • A është Shyhrete Behluli “fërrkaxhike”?!

  • April 17, 2019 20:32

  E ka kaluar pjesën më të madhe të jetës së saj me raporte të mira pothuajse me të gjitha gratë këngëtaret e fshatit të saj pra të Mushtishtit, shkruan “InfoKosova”.

 • Kush e njoftoj Labin me Qëndresën?

  • April 17, 2019 20:00

  Lidhja e Labinot Gashit me Qëndresa Bajramin ka bërë mjaftë përshtypje. Dyshja janë prej vitesh së bashku dhe lidhja e tyre është kurorëzuar me martesë...