• Mc Qoppa po vjen me projekt të ri

  • November 15, 2018 13:30

  Kohë më parë solli këngën kushtuar ‘Grupit të Kumanovës’. Tashmë duket se i ka ardhur rendi një këngë të re për të cilën ka njoftuar vetë këngëtari. Bëhet fjalë p...

 • Ja sa vjet nuk ka pasur të dashur Bebe Rexha!

  • November 15, 2018 13:00

  Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një informacion që do tu interesonte fansave. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha e cila po bën nam në botë nëpërmjet publ...

 • Ardian Gola thumbon ‘keq’ Enca Haxhinë

  • November 15, 2018 13:00

  Enca Haxhia është shumë e dashur për publikun. Këngëtarja Enca Haxhia që nga fillimet e para të karrierës muzikore ka pasur përkrahje të vazhdueshme të...

 • Leze Qena bën rap, këndon këngën e Taynas

  • November 15, 2018 12:00

  Aktorja e dashur për publikun dhe e njohur për shumë role në filma e seriale shumë të shikuara vendore, këtë herë ka marrë vëmendjen me një gjë tjetër. Leze Qena ka bë...