• Modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin

  • January 28, 2019 07:00

  Gjithsesi, 23-vjeçarja ka deklaruar shpesh herë se është shumë më e bukur se Kim, ndërsa përafrojnë vetëm për format fizike. Së fundi, Anastasia ka sulmuar sërish Kim...

 • Morena merr vëmendjen me një pozë atraktive

  • January 27, 2019 23:00

  Nuk ka dyshim se Morena Taraku është një prej modeleve dhe këngëtareve më të bukura shqiptare. Bukuroshja nga Kosova numëron mbi 834 mijë ndjekës në profilin e saj në Ins...

 • Blero do të vijë me bashkëpunim

  • January 27, 2019 22:00

  Blero Muharremi ka paralajmëruar fansat e tij se do të vijë me një projekt të ri muzikor. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kantautori ka bërë të ditur se kënga e re...