• Ngjyra e zezë kaq shumë po i shkon Samantës

    • October 06, 2018 07:00

    Samanta Karavella ditëve të fundit i është përkushtuar fotosesioneve. Këngëtarja simpatike ka realizuar edhe disa fotografi, ku shfaq trendët e fundit n...

  • Bebe Rexha dhe trupi i saj i vizatuar si peshk

    • October 06, 2018 07:00

    Bebe Rexha vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar në botë. Artistja me origjinë shqiptare, krahas sukseseve në karrierën artistike muzikore, ajo kom...