• Si duhet të jetë i dashuri i Xhensila Peres

  • April 18, 2019 09:32

  Missi dhe ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere vazhdon të mbetet një nga vajzat më të komentuara në media e që tërheq shpesh vëmendjen me fotot që poston në rrjet...

 • Aktorja e njohur i rikthehet aktrimit

  • April 18, 2019 09:00

  Aktorja fituese e çmimit Oscar, Jennifer Lawrence, do t’i rikthehet aktrimit pas një pushimi të gjatë. Lawrence që njihet për filmat me buxhet të madh s...

 • Gresa Pallaska ironizon femrat në palestër

  • April 18, 2019 09:00

  Viteve të fundit, palestra është bërë pjesë e pandashme e shumë njerëzve anembanë botës, e përjashtim nuk bëjnë as fytyrat publike të vendit. Aktorja e...

 • Morena drejt suksesit ndërkombëtar

  • April 18, 2019 08:32

  Morena Taraku po vjen me bashkëpunim ndërkombëtar. Pas sukseseve si modele, Morena Taraku rrugëtimin si këngëtare po e vazhdon me hapa të sigurtë, shkru...

 • Si provokon këtë herë Ronela Hajati

  • April 18, 2019 08:32

  Ronela Hajati ka incizuar këmbët. Ronela Hajati aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit më të ri muzikor, këngës “Pa dashni”. Përveç...

 • A po rikthehet Familja Moderne

  • April 18, 2019 08:00

  Aktorët e njohur, Dibran Tahirin dhe Myrvete Kurtishin i njohim për role të ndryshme në teatër e projekte kinematografike. Por, nga të gjitha moshat dys...