• Zaimina shkrihet bashkë me akulloren

  • April 18, 2019 13:00

  Zaimina Vasjari mbetet nga femrat më seksi të estradës. Edhe më bukur duket kur ajo provokon. Fotografia e fundit mund të shihet një lloj provokimi ngas...

 • Eduart Grishaj i shpreh gjithë dashurinë Arbanës

  • April 18, 2019 12:32

  Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt ka qenë në qendër të mediave r...

 • Pse Besi po e fajëson Xhensilën

  • April 18, 2019 12:32

  Ata u bënë prindër nëntë muaj më parë dhe një ndjenjë e re erdhi në jetën e çiftit. Por Ajka duke se ka sjell një “shq etësim” mes Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut. K...

 • Ky është aktori që ‘Azra’ do martohet

  • April 18, 2019 12:00

  Mediat turke kanë zbuluar lidhjen e re të aktores Alina Boz. Karrierën si aktore e nisi herët dhe ani pse e re në moshë ajo ka arritur t’ua rrëmbejë të...

 • Beyonce pas lindjes mban dietë strikte

  • April 18, 2019 12:00

  Beyonce ka linja perfekte trupore dhe ‘sekretin’ e ka zbuluar edhe për të tjerët. Këngëtarja Beyonce ka folur për dietën strikte për linjat perfekte tru...

 • Kim Kardashian e merr seriozisht fakultetin

  • April 18, 2019 11:32

  Kim Kardashian po ndjek karrierën si avokate. Kim është fotografuar derisa po shkonte në universitet për të mbajtur provimin e rëndësishëm në Kaliforni,...

 • Albi Nako i acaruar për Katedralen Notre Dame

  • April 18, 2019 11:32

  Katedralja e Parisit Notre Dame i përpi nga flakët mbrëmjen e së hënës dhe kjo u kthye në ngjarjen më të pasqyruar në botë. Për rikonstruktimin e Katedr...

 • Sa shumë ka ndryshuar Naim Krasniqi

  • April 18, 2019 11:32

  “Shiu i verës” ishte hiti i dikurshëm, por që edhe sot e kësaj dite gjen vend si e preferuar në listat muzikore të njerëzve. Flasim për këngëtarin Naim...