• April 18, 2019 15:00

  Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu vjen çdo herë në formën më të mirë. Paraqitjet e saj publike gjithmonë marrin vëmendjen e duhur, edhe në i...

 • Si duket sot Erion Korini

  • April 18, 2019 14:00

  Me siguri edhe sot e kësaj dite e dini përmendësh tekstin e këngës “Kush ka faj”, një bashkëpunim mes Greta Koçit dhe Erion Korinit. E teksa Greta që pr...

 • Zaimina shkrihet bashkë me akulloren

  • April 18, 2019 13:00

  Zaimina Vasjari mbetet nga femrat më seksi të estradës. Edhe më bukur duket kur ajo provokon. Fotografia e fundit mund të shihet një lloj provokimi ngas...

 • Eduart Grishaj i shpreh gjithë dashurinë Arbanës

  • April 18, 2019 12:32

  Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt ka qenë në qendër të mediave r...