• Blunt shan publikisht Mozzikun

  • January 23, 2019 10:00

  Mirëpo, menjëherë pas këtij postimi, Dj Blunt e ka thumbuar keq Mozzikun në një video të publikuar në Instastoryn e tij. "Po i dëgjoj disa repera duke thënë "2019-ta d...

 • Ryva Kajtazi prezanton bashkëshortin

  • January 23, 2019 10:00

  Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi, është shumë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku për këngët e saj. Ajo është mjaft e përkushtuar edhe në jetën private si bashkëshorte, d...

 • Ryva Kajtazi e lumtur në krahët e bashkëshortit

  • January 23, 2019 10:00

  Këngëtarja Ryva Kajtazi pas lindjes ë vajzës i është rikthyer fuqishëm rrjeteve sociale e intervistave. Ryva në Instagramin e saj publikon shpesh foto nga xhirimet e ndry...