• Lady Gaga konfirmon fejesën e dytë

  • October 16, 2018 14:00

  Ajo është ndër personazhet më të përfolura të skenës muzikore dhe atë të filmit kohët e fundit. Lady Gaga po merr shumë vëmendje që nga fillimi i shfaqjes së filmit ‘A...

 • Bukuroshja që po bën miliona me trupin e saj

  • October 16, 2018 13:00

  Bukuroshja afrikanojugore u rikthye të tregonte se përse konsiderohet si një prej femrave më tërheqëse në botë. Supermodelja e “Victoria’s Secret” gëzoi...

 • “Gylseren” sërish drejt altarit

  • October 16, 2018 13:00

  Nurgul Yesilcay së shpejti do të përfundojë në altarin e martesës. Aktorja e famshme turke është shprehur se po planifikon të kurorëzojë lidhjen me producentin Necati Koc...