• Genta tregon linjat në kostum

    • October 04, 2018 08:00

    Këngëtarja Genta Ismajli ka kohë që po bën gati projekte të reja. Por, momentalisht ajo po shijon kohën duke treguar edhe linjat trupore. Ajo u shfaq në kostum t...

  • Klea dedikim plot dashuri, por jo për Elgitin

    • October 04, 2018 08:00

    Këtë herë Klea ka bërë një dedikim të ndjerë dhe plot dashuri por jo për partnerin e saj Elgit Dodën, por për nënën e saj.  “Po ti je bota ime o mirësia ime. Je buqeta më...