• Eneda Tarifa momente të ëmbla me Arian në Petrelë

  • October 04, 2018 08:31

  Aria tashmë duket një zonjushë e vërtetë dhe gjithashtu pozon mjaft bukur pranë nënës së saj.  Edhe Eneda duket në formë mjaft të mirë fizike, ndërkohë që shijon kohën më...

 • Genta tregon linjat në kostum

  • October 04, 2018 08:00

  Këngëtarja Genta Ismajli ka kohë që po bën gati projekte të reja. Por, momentalisht ajo po shijon kohën duke treguar edhe linjat trupore. Ajo u shfaq në kostum t...

 • Klea dedikim plot dashuri, por jo për Elgitin

  • October 04, 2018 08:00

  Këtë herë Klea ka bërë një dedikim të ndjerë dhe plot dashuri por jo për partnerin e saj Elgit Dodën, por për nënën e saj.  “Po ti je bota ime o mirësia ime. Je buqeta më...