• Britney Spears tregon linjat

  • July 17, 2019 08:00

  Ajo po e dëshmon që nëse dëshiron një trup të bukur duhet t’i nënshtrohesh punës. Britney Spears ndau në llogarinë e saj të ‘Instagram-it’ një video tek...

 • “S’ka me Anitën” thotë Ramush Haradinaj

  • July 17, 2019 07:32

  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj është shprehur shumë i lumtur me të arritur e gruas së tij Anitës e cila është shpërblyer me një çmim në Londër.

 • Tuna provokon me foton e fundit

  • July 17, 2019 07:32

  Tuna është shfaqur me shumë stil në foton e fundit. Këngëtarja Tuna Sejdi ka filluar të bëhet shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram.

 • Jojo Babie ekspozon të pasmet

  • July 17, 2019 07:00

  Numëron mbi 9 milionë ndjekës në ‘Instagram’ dhe nuk e lë anash asnjëherë publikimin e imazheve të cilat komentohen vazhdimisht. Modelja e njohur, Jojo...

 • Arta Nitaj publikon foto me nënën e saj

  • July 17, 2019 07:00

  Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Arta Nitaj, kësaj radhe ka prezantuar nënën e saj.

 • Baby G feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë

  • July 17, 2019 06:32

  Në këtë datë ajo feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk kanë munguar as urimet të shumta. Përmes një statusi në ‘Instagram’ këngëtarja e mirënjohur ka...