• Aulona dhe komentuei ofendohen rënd

  • July 19, 2019 13:00

  Jo vetëm nga puna por ehe nga përditshmëria publikon gjåera të ndryshme prezantuesja e njohur Aulona Musta e cila ka ndikim tåe madh në rrjetet sociale prandaj dhe ësht...

 • “Tariku” ishte përkrah “Jeshimit”

  • July 19, 2019 12:32

  Serialet e shumta turke kanë kapluar kanalet televizive në Kosovë dhe jo vetëm. Njëri ndër aktorët më të dashur turk, Batuhan Eksi, i cili njihet si Tar...

 • Ndryshim drrastik i Gresës

  • July 19, 2019 12:00

  Do shihet në vazhdimësi se sa do e përkrahin fansat ndryshimin e Gresës, pasi që nga një bionde është shëndërruar në një zeshkane. Njëra ndër këngëtaret më të dashura pë...

 • Michelle Obama nderohet me këtë çmim

  • July 19, 2019 12:00

  Mund të ketë lënë shumë emra të njohur por e le pas edhe mbretreshën Elizabetë II Ish-zonja e parë e shtetit amerikan, Michelle Obama, është gruaja më e...

 • Publikohet kënga e Mentor Hazirit

  • July 19, 2019 11:32

  Ka munguar për një kohë të gjatë në skenën muzikore, por tani ka finalizuar dhe ka publikuar këngën më të re, me një tekst shumë intresant.  Dhe këngëta...

 • Serena Williams me forma fantastike trupore

  • July 19, 2019 11:32

  Është njëra nga tenisjeret më të sukseshme Serena Williams gëzon një respekt shumë të vecantë dhe ajo që tërheq vëmendje janë linjat trupore. Ajo pos sukseseve në teren,...

 • Afërdita sot ka ditëlindjen

  • July 19, 2019 11:32

  Afërdita Dreshaj sot feston ditëlindjen, modelja mbush plot 33 vjet. Shqiptarja me origjinë nga Mali i Zi tanimë po jeton në Michigan të Amerikës aty ku...