Yllka Gashi pozon pa makijazh, tregon dukjen e saj natyrale

  • November 09, 2018 20:00
  • Rozë

Aktorja e njohur Yllka Gashi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo jeton atje së bashku me bashkëshortin, dhe vajzën e saj të vogël.

Ndonëse ka qenë më pak aktive në aktrim, Yllka prapëseprapë vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/Blf0aVLAbdo/

Së fundmi, ajo vendosi që të publikojë për fansat e saj një fotografi, ku shfaqej tërësisht natyrale, pa makijazh.

Me këtë ‘selfie’, ajo ka dashur t’iu tregojë fansave se si duket në një ditë të zakonshme.

https://www.instagram.com/p/Bp9wc7jAKFv/

“E freskët, e pastër, natyrale, pa makijazh”, ka shkruar aktorja Gashi në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BlIu1brgJtB/

Loading...