Vetura e re e Ganimete Abazit

  • May 15, 2019 22:00
  • Rozë

Këngëtarja Ganimete Abazi e ka blerë një veturë të re.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ganimete Abazi e ka blerë një makinë të re e cila është e tipit ‘Volkswagen’.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, e më pas kolegia e tij Violeta Kajtazi e ka publikuar një foto të Ganes pranë veturës dhe e ka uruar atë.

“E gëzofsh zemër”, ka shkruar Violeta Kajtazi pranë postimit të fotos së Ganimete Abazit pranë veturës së re./Lajmi.net/

The post Vetura e re e Ganimete Abazit appeared first on .

Loading...