Vazhdon ‘sherri’ mes Noizyt dhe Olti Currit

  • June 13, 2019 07:00
  • Rozë

Një gjë e pa këndshme po vazhdon në mes dy djemëve.

Një fotografi që Olti Curri e ka publikuar në Instagram u bo mollë sherri mes tij dhe Noizyt.

Pas publikimit të fotos në të cilën i lakon reperit emrin, Noizy ka reaguar keq mbrëmë duke e ‘sulmuar’ direkt Oltin.

Ai madje e ka ‘ngacmuar’ lidhur me seksualitetin në mënyrë indirekte.

Tani nuk ka munguar sërish reagimi i Olti Currit i cili e ka akuzuar Noizyn se po luan me paratë e të tjerëve dhe lidhur me seksualitetin i ka disa fjalë./Lajmi.net/

The post Vazhdon ‘sherri’ mes Noizyt dhe Olti Currit appeared first on .

Loading...