Urimi për ditëlindje tregon si u dashurua Sara në Ledionin

  • June 13, 2019 07:32
  • Rozë

Dashuria e tyre e fshehtë dhe e bukur u kurorëzua me ardhje në jetë të djalit dhe me një dasëm të magjishme.

Bëhet fjalë për Sara Hoxhën dhe Ledian Liçon.

Ky i fundit sot ka ditëlindjen dhe një urim nga bashkëshortja e tij, s’kishte si të mungonte.

Ajo ka postuar një fotografi nga kurorëzimi i dashurisë së saj teksa ka shkruar: Vite më parë, në ditëlindjen e tij, e takova shpirtin tim binjak.

Nuk ka bashkëshort dhe baba më të mirë që mund të kisha për dy djemtë e mi! Të dua

Ndryshe, dyshja shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të dytë./Indeksonline/

The post Urimi për ditëlindje tregon si u dashurua Sara në Ledionin appeared first on .

Loading...