Trime si Arbana Osmani, shiko nga poston foto!

  • November 09, 2018 19:31
  • Rozë

E veshur sportive dhe më në formë se kurrë, Arbana krahas fotos ka shkruar: “Hidhu”. Së shpejti pritet që moderatorja të nisë edicionin e radhës së emisionit “Dua të të bëj të lumtur”./Gazeta Express/

Loading...