“Tour de cool” vjen me një super episod këtë javë

  • November 09, 2018 15:00
  • Rozë

Të dielën nga ora 21:00, “Tour de cool” sjell për shikuesit e T7 një episod me histori të pa dëgjuara e shumë momente gazmore.
-Për herë të parë prezantuesja Edona Zogu rrëfen prapaskenat e edicionit të lajmeve.
-Zanfina Ismaili vjen rrëfen histori që nga fëmijëria e saj duke u përgjigjur në pyetjet pikante të emisionit.
-Albulena Jashari na argëton me zërin e saj magjik .
-Art n’shesh na sjell një grup vallëzimi ndërsa nuk mungon as reportazhi nga Dubai.
Këto dhe shumë të tjera këtë të dielë nga ora 21:00 me Ardi Gashi dhe Ideal Çoçaj.


Loading...