Tayna nga kjo lartësi na i tregon të pasmet

  • June 13, 2019 07:32
  • Rozë

Ajo lehtë dhe shpejt hyri në botën e show bizit, vazhdon të merrë vëmendje sidmos me të tilla pamje të nxehta siç janë këto tani.

Sensacioni i vitit 2018, duket se përveç me projekte e koncerte muzikore, në këtë verë do t’na sjellë edhe imazhe të nxehta.

Ajo ka postuar një fotografi në bikini afër makinës së saj, teksa duket “bombë”, me linja të tonfikuara.

Kujtojmë që Tayna shumë shpejtë do ta lansojë këngën e re të saj e që pritet të jetë një klip mjaftë veror i realizuar në Mal të Zi./Indeksonline/

The post Tayna nga kjo lartësi na i tregon të pasmet appeared first on .

Loading...