Surpriza e radhës e Taynas, bashkëpunim me një femër

  • July 12, 2019 13:32
  • Rozë

Për një kohë shumë të shkurtër ajo arriti të marrë dhe fitoj këtë sukses të pakthyeshem, e sigurisht edhe kënga e fundit “Caliente” ka arritur të marrë miliona shikime në kanalin “Youtube”.

Kjo sezonë duket se do të jetë e ‘nxehtë’ pasi këngëtarja po përgatitet për projektet e reja muzikore.

I kontaktuar nga Indeksonline, menaxheri i këngëtares Rinor Hykolli ka zbuluar se kënga e re që pritet të lansohet së shpejti nga reperja Tayna, do të jetë në bashkëpunim me një femër.

E sipas të gjitha gjasave, publiku është duke u përgatitur për hitin e radhës. /Indeksonline/

The post Surpriza e radhës e Taynas, bashkëpunim me një femër appeared first on .

Loading...