Sportistja e njohur pushime përrallore në Itali

  • July 12, 2019 10:00
  • Rozë

Maria Sharapova tenisjera e njohur në botë është shfaqur për pushime në Itali duke marrë rreze dielli dhe duke u relaksuar pas dëmtimit që pësoi në duar në Wimbledon.

Ajo gjatë performances së saj në Wimbledon pas një lëndimi të dorës, u tërgoq nga turneu në raundin e pare.

Maria Sharapova gjeti mënyrën më të mire për tu rekuperuar, teksa ajo u nis për një pushim mesdhetar në bregdetin e Italisë.

Ylli 32 vjeçarë po dukej në formë të mire teksa ishte ekspozuar në diellin përcëllues të bregdetit mesdhetar. /Indeksonline/

The post Sportistja e njohur pushime përrallore në Itali appeared first on .

Loading...