Si e paramendon Arbenita vajzën e saj

  • May 15, 2019 15:00
  • Rozë

Arbenita në Instagram ka ‘treguar’ se si mund të duket fëmija i saj.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, edhe Arbenita Ismajli e ka ‘sfiduar’ veten duke provuar se si mund të duket fytyra e saj si një fëmijë.

“A është kjo vajza ime?”, ka shkruar ajo pranë një postimi në llogarinë e saj në Instagram dhe për ta bërë këtë ‘test’ e ka shfrytëzuar një filter të rrjetit social Snapchat.

Ndryshe modelja është në lidhje me reperin e njohur Fero./Lajmi.net/

The post Si e paramendon Arbenita vajzën e saj appeared first on .

Loading...