Si duken sot Miriami dhe Arilena

  • May 15, 2019 15:32
  • Rozë

Janë dy nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Që të dyja me famë ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për Miriam Canin e Arilena Arën, ku të dyja i pamë si juri në edicionin e fundit të “The Voice Kids”.

Por, përveç të suksesshme ato kanë edhe një tjetër të përbashkët, natyralitetin dhe ëmbëlsinë.

Kjo fotografi tregon se ato pa operacione plastike dhe grim të tepruar mund të duken bukur.

Madje natyraliteti i tyre, duhet të jetë mësim për femrat e tjera të cilat e ekzagjerojnë në dukje./Indeksonline/

The post Si duken sot Miriami dhe Arilena appeared first on .

Loading...