Shtëpia e re e Luanës duket shumë interesante dhe e kushtueshme

  • November 09, 2018 18:00
  • Rozë

Luana Vjollca është emri më i komentuar i ekranit shqiptar.

Luana Vjollca pas disa muajsh të ngjeshur me angazhime në profesion, ka nisur pushimet, shkruan lajmi.net.

Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një fotografie, të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo nuk ka preferuar të tregojë se cili është destinacioni i saj i radhës, por me postimin e fundit ka habitur të gjithë.

Luana solli imazhe nga shtëpi me të gjitha detajet ngjyrë rozë, kurse mbishkrimi që i ka lënë është “Shtëpia ime e re”.

Moderatorja nuk ka sqaruar nëse ka blerë vërtetë shtëpi të re, apo kjo do të jetë shtëpia ku do të qëndrojë vetëm gjatë këtyre ditëve të pushimit.

Loading...