Shpati vishet e rregullohet por nuk e dinë as vet se ka do të shkoj!

  • November 09, 2018 15:32
  • Rozë

Shpat Kasapi është njëri nga këngëtaret e njohur shqiptar, që karrierën e tij e ka filluar goxha herët.

Së fundi, ai ka publikuar një imazh në llogarinë e tij në “Instagram” ku shihet i veshur me pantallona farmerke, bluzë të bardhë dhe xhaketë ngjyrë portokalli.

“Komentet, të mirëseardhura” ka shkruar Shpati në këto imazhe.

Ndryshe, në këtë fotografi dhe me këtë kombinim rrobash, mund të gjejmë vend edhe për kritika.

Loading...