Shaolin Gang publikojnë këngën me tekst eksplicit ‘1 2 3’

  • October 12, 2018 16:00
  • Rozë

Këtë herë me këngë pa i realizuar videoklip, dyshja që tashmë njihet si ‘Shaolin Gang’ kanë sjellë edhe këngën e radhës.

Kënga me titull “1 2 3” ka një tekst mjaft eksplicit, që është shkruar nga vetë artistët ndërsa Florent Boshnjaku ka punuar në miksimin, shkruan Gazeta Express.

 Pak momente më parë ata kanë shkruar në profilin e tyre në Instagram se nuk kanë nevojë për videoklipe që këngët e tyre të hyjnë në histori.

Ndërsa ata po tentojnë që me “1 2 3” të hyjnë në histori dhe po tregojnë se nuk po jetojnë në vitin 2015, por janë në planetin Namek shumë vite para artistëve tjerë./Gazeta Express/ 

Loading...