Se Xhensila është kthyer në formë, tregojnë këto pamje gjatë stërvitjes

  • November 09, 2018 14:00
  • Rozë

Pasi solli në jetë vajzën e saj Ajkën, tashmë këngëtarja shqiptare po i dedikohet më tepër vetes.

Xhensila Myrtezaj paraditen e sotme ka ndarë një video ku duket mjaft e zellshme në ushtrimet e palestrës.

Ajo ka befasuar të gjithë që edhe pse një nën e re duket në formë mjaft të mirë trupore.

Pamja e saj e ka një shpjegim dhe veç geneve një rol mjaft të rëndësishëm e paska dhe palestra.

Loading...