Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)

  • July 17, 2017 22:31
  • Rozë

Qëndresa që me profesion është grimere, kohë pas kohe edhe pozon për qejf.

Por, këtë herë ajo ka shërbyer si modele e kreatorëve të njohur Kujta dhe Meri, shkruan "Kosovarja".

Me gjasë Qëndresa do të jetë një nga modelet që prezanton fustanat e koleksionit të ri të shtëpisë së modës "Kujta & Meri".